Brokoli idupulber

Mis on Sulforafaan?

Sulforafaan on looduslik taimne ühend, mis on saadud ristõielistest köögiviljadest, näiteks brokkolist ning brokoli idudes leidub seda umbes veel 50-100 korda rohkem. See on tuntud oma tugevate antioksüdantsete, antimikroobsete ja põletikuvastaste omaduste poolest ning seda uuritakse paljude tervisele kasulike omaduste osas, näiteks vähi ennetamine, südame tervis ja autismi ravi. Sulforafaan on tänapäeval üks enim uuritud taimne ühend maailmas.

Kui me räägime brokolis või idudes leiduvast Sulforafaanist, siis see väide vajab tegelikult natuke selgitamist, sest tehniliselt on tegemist Glükorafaniiniga(Sulforafaani eelkäija/passiivne vorm), mis konverteerub Sulforafaaniks. Kuidas see toimib?

Kokkuvõtvalt seletades on Glükorafaniin bioloogiliselt aktiivne väävlit sisaldav glükosinolaatühend, mis annab brokolile tugeva lõhna ja maitse. Looduses on selle üheks põhiülesandeks kahjurite tõrjumine. Glükorafaniin püsib stabiilsena kuni taime purustamiseni, näiteks kui seda närida või lõigata. Kui see juhtub, puutub Glükorafaniin kokku Mürosinaas ensüümiga, mida hoitakse raku teises sektsioonis. Mürosinaasile juurdepääsu tõttu muudavad meie soolebakterid Glükorafaniini Sulforafaaniks. Küll aga ei ole alati lihtne lihtsalt brokolit süües saada piisavat kogust bioaktiivset Sulforafaani ning just seda meie arendatud brokoli idupulber lahendab ja järgnevalt selgitamegi meie toote erilisust.

Miks on meie Sulforafaani pulber eriline?

Nagu eelnevalt mainitud, pole lihtne saada lihtsalt brokolit süües piisavas koguses Sulforafaani ning isegi neile kellele brokoli meeldib, pole seda lihtne süüa igapäevaselt suurtes kogustes. Selleks oleme arendanud unikaalse tootmisprotsessi, mille tulemuseks on väga kõrge Sulforafaani kogus ning pikk säilivusaeg. Näiteks ainult 1 grammis meie arendatud pulbris sisaldub sama palju Sulforafaani kui 100 grammis brokolis. See tähendab, et saate brokoli tervislikest omadustest täielikku kasu, ilma iga päev suuri koguseid söömata.

Lisaks on meie brokoli idupulber terviktoit(“whole food”), mitte ekstrakt. Meie usk looduse jõusse on oluliselt mõjutanud meie toidulisandi tootmise viise ning me ei eralda Sulforafaani brokoli idudest, vaid kasutame idusid sellisena nagu need on – nende loodulikus vormis. Selleks oleme kasutanud oma spetsiaalselt välja töötatud tehnoloogiat, mis võimaldab idusid vähem töödelda ja säilitada maksimaalne looduslikkus. Selle tulemusena säilivad kõik taimsed ühendid (fütokemikaalid), mis koos annavad üksteisele tugeva sünergilise efekti, suurendades selle positiivset mõju meie organismile.

Lisa kommentaar