Kuidas tagame oma toodete kõrge kvaliteedi?

Inimeste igapäevane toiduvalik on mõjutanud ja mõjutab siiani meie planeeti, jättes sellele märkimisväärse ökoloogilise jalajälje. Meie oleme pühendunud mitmesuguste toiduainete pakkumisele, mis on kasulikud nii tarbijate kui maailma heaolu jaoks.

Usume, et teaduse ja rangete eetiliste põhimõtete rakendamine tootearenduse, tootmise ja üldise juhtimise mis tahes etapis aitab meil loodusest rohkem kasu saada, ilma seda kahjustamata.
Me arendame oma tooteid väga tähelepanelikult, et tagada klientide jaoks tasakaalukas ja toiteväärtuslik tulemus.
Valime oma toodetele ainult kvaliteetseid ning jätkusuutlikke koostisosi.
Kasvatame ja töötleme uuenduslikult oma bioaktiivseid koostisosi, et need säilitaksid oma ainulaadsed ravivad omaduses meie toodetes – toidulisandites ja söögikorra asendajates.
Püüdleme pidevalt oma toidu tootmise, ohutuse ja kvaliteedi kõrgeimatele standarditele tuginedes seaduses, reguleerivates asutustes, heades äritavades ja Pure Food Norway väärtustes nõutavatele normidele.
Valmistame toitu rangelt kooskõlas HACCP põhimõtetega, kasutades kõrgkvaliteetseid tootmisseadeid ja tehnoloogiat. (Loe SIIT täpsemalt HACCP põhimõtetest)
Rakendame parimaid standardeid ja tavasid suheldes pidevalt oma tarnijate, töötajate ja klientidega.

Loe SIIT rohkem Sulforafaani universaalsest kasulikust mõjust meie tervisele ning miks me seda taimset ühendit nii palju väärtustame!