Pure Food Estonia OÜ

Pure Food Estonia OÜ on Pure Food Norway AS (PFN) tütarettevõte. Pure Food Norway AS asutati 2014. aastal pühendunud grupi poolt, kellel on pikaajalised kogemused tootmise, kaubanduse ja toitumise alal ning kes soovis teha koostööd uute tervislike ja toitvate toitude arendamiseks ja tootmiseks.

Pure Food Norway AS on Norra tervisliku bioaktiivsete looduslike koostisosadega toidu tootja. Tarbijatele on see kasulik mitmel viisil – kaitstes ja tugevdades keha ning vaimu, säästes kiiretel või laiskadel päevadel aega ning aidates sammu hoida dieedi või spordiga seotud väljakutsetega.

Soovime pakkuda oma tarbijatele tervislikke, toitvaid ja kvaliteetseid tooteid. Pure Foodi toodetega võite olla kindel kõrges toitainete sisalduses ja heas maitses.

PFN alustas ja arendas esimesena Norras orgaaniliste köögiviljade idude tootmist koostöös Norske Spireriga, kes on esimene ja vanim idude tootja Norras.

Meil on tootearenduse osas kõrged eesmärgid ja ambitsioonid. Hetkel teeb PFN ulatuslikku tootearendust koostöös Norra, Tšehhi ja Hollandi spetsialistidega. Selle tulemusena on meil “Tuleviku toidu” kategoorias tulemas mitu uut toodet, mis on arendatud looduslikust toidust ja toodetud uue külmkuivatusprotsessi abil Norras.

Loe SIIT meie tootmise ning kvaliteedi põhimõtetest.

Kontakt